Powstaliśmy na solidnych fundamentach

Prestiżowe inwestycje, które zrealizowaliśmy na terenie Trójmiasta, to efekt połączenia doświadczenia, rozwagi, pomysłowości oraz potrzeby piękna w otaczającej nas rzeczywistości.

Filozofia

Naszym pragnieniem jest ciągłe dążenie do złotego środka, idealnego podziału między pięknem i użytecznością; przeszłością i przyszłością; człowiekiem i naturą.

Na kanwie wiedzy i doświadczenia, z otwartymi umysłami i potrzebą piękna dążymy do bycia liderem w branży deweloperskiej.

W naszej działalności doświadczenie, rozsądek, kreatywność i entuzjazm uzupełniają się tworząc synergię pokoleń.
Razem ufnie tworzymy przyszłość na solidnym fundamencie przeszłości.

– Andrzej Hass – założyciel

Wartości

W stałym dążeniu do ideału oferujemy klientom standardy wyższe niż rynkowe. Świadczą o tym nie tylko dopracowane projekty, uwzględniające historyczną przeszłość naszych inwestycji, ale również dobór szlachetnych materiałów. Miejsca, które tworzymy, uwzględniają ludzką potrzebę harmonii, piękna i bliskości natury. Nie projektujemy samych budynków, a przestrzenie w których dobrze się żyje.

Historia

DORACO Investment jest firmą deweloperską należącą do grupy kapitałowej Hass Holding. Spółka oparta jest na rodzinnych tradycjach i doświadczeniu, a jej jedynymi udziałowcami są Hanna, Andrzej i Aleksander Hass.

Hass Holding skupia firmy budowlane, związane z obrotem i wynajmem nieruchomości oraz żeglugowe. Dzięki różnorodności podmiotów zapewnia nieustanny przepływ informacji i innowacji pomiędzy branżami. Powiązane spółki grupy, takie jak Korporacja Budowalna DORACO Sp. z o.o. lub Amber Sp. z o.o. dają stabilne fundamenty wiedzy dla inwestycji deweloperskich.

DORACO Investment realizuje wiele projektów wymagających konsultacji społecznych, pod nadzorem konserwatora zabytków, w prestiżowych, historycznych lokalizacjach. Z szacunkiem dla przeszłości łączymy, wpisującą się w kontekst miejsca, architekturę i zagospodarowanie otoczenia.

Zespół

Angelika Cieślowska

Prezes Zarządu

Artur Bartołd

Członek Zarządu
Dyrektor ds. Inwestycji

Anna Sychta

Kierownik Biura Nieruchomości

Jan Kulczycki

Dyrektor Sprzedaży

Agnieszka Małek

Kierownik Biura Zarządu

Jesteśmy częścią