Gaja Park

Adres Pomorska 68 ma bardzo bogatą przeszłość i od zawsze przyciągał ludzi szukających ukojenia w objęciach Natury. Na przestrzeni lat funkcjonowały tu domy opieki, sanatorium, instytucje naukowe czy edukacyjne. Teraz, na naszych oczach, tworzy się tu nowa historia – Gaja Park.

Kameralne osiedle w Gdańsku, otoczone ze wszystkich stron zielenią, łączy współczesny rytm życia z potrzebą wyciszenia. Bliskość restauracji, obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych daje możliwość korzystania z uroków nowoczesnej aglomeracji, a nadmorskie szlaki pieszo-rowerowe i plaże zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

kondygnacje budynku4-5
liczba apartamentów81
powierzchnie apartamentów30-175m²

Jest takie miejsce, w którym człowiek i natura żyją ze sobą w nierozerwalnej harmonii. Miejsce, którego tajemnice odkrywane są na nowo przez kolejne pokolenia.

To właśnie tu, w środku tętniącego życiem miasta, powstała Gaja Park – wyjątkowa oaza wytchnienia. Ludzie od wieków, jakby przywoływani przez samą Matkę Naturę, znajdują tu upragniony spokój i wytchnienie.

By dotrzeć do tego miejsca, musisz przekroczyć historyczną, ukrytą wśród sędziwych drzew bramę. Symbolizuje ona granicę między dynamicznym miastem a domowym zaciszem.

Kameralne osiedle, otoczone ze wszystkich stron zielenią, łączy współczesny rytm życia z potrzebą wyciszenia. Ten, kto czuje nieodpartą chęć przebywania blisko natury powinien odkryć Gaję.

Inwestycja powstała z myślą o osobach, które chcą żyć w harmonii ze sobą. Bliskość restauracji, obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych daje możliwość korzystania z uroków życia w aglomeracji, a nadmorskie szlaki pieszo-rowerowe i plaże zachęcają do aktywności.